Karamürsel Duvar Paneli

Kocaeli İzmit Tadilat, bina, villa, iş yeri, ofis, ev, daire, mutfak ve banyo tadilat ve dekorasyon işleri

Karamürsel Duvar Paneli

0539 433 84 48

Karamürsel Duvar Paneli mekânlardaki akustik ihtiyaca dönük ses yutucu, yansıtıcı ahşap panellere deliklendirme, çizgisel slot açılması, arka yüzde akustik kumaş ile ses yastığı görevi gören yalıtım malzemesi destekli mdf-lam, doğal kaplamalı, cilalı ve lake boyalı olarak uygulanabiliyor.

  • Konferans Salonu Akustik Ahşap Panel Kaplamaları
  • Ofis ve Toplantı , Akustik Ahşap Duvar Kaplama Panelleri
  • İş Yerleriniz Akustik Ahşap Kaplama Panelleri

Karamürsel Ahşap Panel

AKUSTİK AHŞAP PANEL KAPLAMASI TANIM:
Slotlu tavan karoları dekoratif görünüm ve en iyi ses emisyonu sağlamaya yönelik çalışmalar doğrultusunda Perfopan mühendisleri tarafından geliştirilmiş panellerdir.

KULLANIM ALANLARI:
Tüm çok amaçlı salonlar, oditoryumlar, ofisler, toplantı odaları, oteller, tiyatrolar, diskolar, sinemalar, restoranlar, kamu binalarında, spor salonlarında kullanılmaktadır.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ:
Standart ölçü , 600mmx600mm , 1200mmx600mm , panellerin özel ebat ölçü ve ahşap damar yönü için Perfopan teknik ofisine danışınız.
Melamin Panel : 12mm kalınlık , ağırlık 9kg/m2
Kaplamalı Panel : 13mm kalınlık , ağırlık 9.5kg/m2

YANGINA DAYANIM:
A) 18mm melamin DIN 4102 ? B2 , B) 18mm kaplamalı yanma gecikmeli cila uygulaması A1

AKUSTİK EMİSYON ÖZELLİĞİ:
Projesine bağlı olarak uygulanacak değişik model duvar panelleri ile farklı akustik performanslar sağlanabilir.

Karamürsel Duvar Paneli Nerede kullanılır?

Karamürsel Ahşap duvar panellerimiz hem dikey hem de yatay olarak uygulanabilir. Alandaki tasarıma bağlı olarak, panelin tüm özelliklerini değiştirmeniz mümkün. Bu paneller hem borulu sistem ile uygulanabilir, hem de özel montaj sistemi ile her bir panel ayrı ayrı monte edilebilir.

Karamürsel Ahşap Panel Nedir?

Karamürsel Akustik ahşap panel, kapalı bir mekânda gürültüyü ortadan kaldıran, yansıtma görevi gören panel türüdür. Akustik paneller ortamlarda akustik düzenleme projelerinde kaliteli ses duyumu sağlamaktadır.

Bir mekânda ses kalitesini korumak ve mekânın içindeki sesi muhafaza edebilmek amacıyla akustik ahşap paneller kullanılabilir. Bu paneller mekânda sesin duvarlara çarptıktan sonra rezonansa uğramamasını sağlamaktadır. Estetik tasarımlarıyla birçok mekânda dekorasyon ürünü olarak kullanılan akustik ahşap paneller delikli ve çizgili olarak tasarlanmaktadır.

Ahşap malzemelerden üretilen akustik paneller MDF ve MDFLam ahşap paneller kullanılarak üretilir. Geniş koleksiyonumuz içinde duvarda ya da tavanlarda kullanabileceğiniz onlarca model bulabilirsiniz. Uygulaması sırasında bir mekandaki akustik talep ve ihtiyaç dikkate alınır. Buna göre ses yutma, ses yansıtma özelliği olan ahşap paneller üzerinde uygun delik delme, slot açma ve akustik kumaş kullanma seçenekleri uygulanabilir.

Karamürsel Akustik Ahşap Panel Ne İşe Yarar?

Karamürsel Akustik ahşap panel bir mekandaki sesin korunmasını ve kaliteli bir ses ortamı oluşturulmasını sağlar. Konferans salonu, toplantı salonu gibi birçok iç mekanda estetik ve şık yapısıyla ana ses yalıtımı malzemesi olarak kullanılabilir.Kullanım amacına göre mekandaki sesi yutma ya da yansıtma görevi görebilir. Akustik ahşap panel yalıtım malzemesine destek olarak MDF-Lam’dan oluşur. Bu ürünler tamamen doğal kaplamalı yapısıyla retro ve modernliği aynı anda sunar.Tercihe bağlı olarak akustik ahşap paneller cilalı ve lake boyalı şekilde de uygulanabilmektedir. Paneller kullanıldığı ortamda eko ve yankı gibi sesleri engeller. Bunun yanında dekoratif amaçlı da kullanılabilir. Sizler için onlarca modeli istediğiniz renkte üretiyoruz.

Karamürsel Akustik Ahşap Panel Kullanım Alanları

Karamürsel Akustik ahşap panel geniş bir kullanım alanı olan bir dekorasyonu ürünüdür. Hem ev dekorasyonunda hem kamu ve özel kurum dekorasyonunda hem de ofis dekorasyonunda kullanılabilir. Toplantı salonlarında, konferans salonlarında, ofislerde, kongre salonlarında, telekonferans salonlarında, düğün salonlarında, organizasyon alanlarında ses yalıtımı ve dekorasyon amacıyla uygulanabilecek bir üründür.Sinema salonlarıyla birlikte evin küçük bir odasında akustik amaçlı olarak da kullanılabilmektedir. Derzli ve delikli modellere sahip akustik ahşap panel çeşitleri sesi soğurmayan yapıya sahiptir ve sesin belirli bir miktarını yuttuktan sonra doğru yöne kaliteli olarak yansımasına yardımcı olur.Delikli ahşap panellerde üzerine belirli mesafelerle delikler açılır ve böylece panellerin akustik özelliği kazanması sağlanır.Bu panelleri duvarlarda ve tavanlarda özel olarak tasarlanan modelleriyle kullanabilirsiniz. Kapalı ortamlarda gürültüyü ortadan kaldırır ve yansıtarak akustik düzenlemeyi sağlar ve kaliteli bir ses duyumu ortaya çıkarır.

Karamürsel Dekoratif Strafor Duvar Paneli

Sitenin ana sayfasında ek olarak yer alan duvar panelleri kısmına tıklayarak bu alanda üretilmiş ve satışa çıkarılmış tüm modellere göz atılabilir. Alıcılara sunulan strafor duvar panel çeşitleri birçok farklı özelliğe ve renge bağlı olarak çeşitlilik arz ediyor. Başta evler olmak üzere birçok farklı yapıda uygulanma şansı da bulunuyor. Birden fazla satın alınan modeller aynı anda sipariş edilebilir. Bir hafta içerisinde bölge ve şehir fark edilmeksizin teslimatlar gerçeklKaramürselktedir. Kullanım ve montaj talimatları da duvar panelleri ürün içeriğinde yer alıyor.

Tuğla Duvar Paneller ve Genel Özellikleri

İlk seçenek tuğla strafor duvar panelleri adı ile alıcılarla buluşuyor. Beyaz, krem ve gri gibi açık renklerin yanı sıra turuncu, açık kırmızı ve bordo gibi renk alternatifleri de mevcut. Bunun yanı sıra gökkuşağının tüm canlı renklerini bünyesinde barındıran ürün çeşitleri de kataloglarda görselleri ile birlikte yer alıyor.

30 – 20 dansiteden oluşan sert eps kullanılmıştır. Bu nedenle estetik olduğu kadar dayanıklı ürünler olarak bilinmektedir. Garanti süreleri iki yıl ile dört yıl arasında değişkenlik göstermektedir. Kullanım ve bakım talimatlarına uyulduğu takdirde bu paneller çok daha uzun ömürlü olarak değerlendirilebilir.
Geçirgenlik oranı %5 oranındadır. Suya karşı ekstra bir emiş hacmi bulunmaktadır. Bu sayede yıllar boyunca ilk günkü kalitesi ve dayanıklılığı ile birlikte kullanılabilir.

Tuğla Duvar Panelleri ve Kullanım Alanları

Bu modeller birçok farklı alanda, dekoratif bir seçenek olarak kullanılabilir. En sık kullanıldığı alanların başında TV arkaları yer alır. Televizyon ünitesinin arka planında da estetik bir beğeni düzleminde monte edilebilir.

0539 433 84 48

Kocaeli Tadilat Dekorasyon

İzmit ve Kocaeli'nin tüm ilçelerinde Banyo Tadilatı Komple Ev, Ofis, Villa, Daire, Yazlık tadilat ve dekorasyon işleri. İzmit Boya Badana Alçıpan ve Asma Tavan sistemleri. İzmit Mutfak Dolabı ve Tadilatı İzmit Dekorasyon Kocaeli İzmit Villa Tadilatı işleriniz tek elden yapılmaktadır.

0539 433 84 48

error: Content is protected !!
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?