İzmit Asma Tavan Fiyatları

Kocaeli İzmit Tadilat, bina, villa, iş yeri, ofis, ev, daire, mutfak ve banyo tadilat ve dekorasyon işleri

İzmit Asma Tavan Fiyatları

28 Haziran Asma Tavan

0530 816 63 69

İzmit Asma tavan fiyatları hakkında bilgiler alabileceğiniz en doğru adrestesiniz. İzmit 2022 yılı güncel asma tavan fiyatlarımız hakkında geniş bilgi ve görsellerimizi sayfamızda inceleyebilirsiniz. Uygulama ve malzeme siparişleriniz için iletişim numaralarımızı 7/24 arayabilirsiniz. Alçıpan asma tavan, metal asma tavan, ahşap asma tavan, karolaj tavan sistemleri, lineer asma tavanlar, ledli asma tavan modelleri, gergi tavan (barrisol), teras tavanları, banyo ve wc asma tavan sistemleri, asma göbekler ve daha bir çok farklı ve dekoratif tavan modelleri, saray tavan malzemeleri ve uygulama konusunda uzman bir firma olarak her türlü asma tavan işiniz için sizlere bir telefon kadar yakınız. Asma tavan bizim işimiz…

Günümüz iç mimarisi hızla değişmektedir. Takip etmek ve trend asma tavan projeleri ve tasarımları hakkında bilgi sahibi olmak bir hayli zor. Dekorasyon uygulamaları konusunda profesyonel olarak 30 yıldır hizmet vermekteyiz. Bu sebeple sizlerle moda asma tavan tasarımlarını paylaşmayı uygun gördük. Asma tavan fiyatları, uygulama ve malzemelere paralel olarak farklılıklar gösterebilir. Aşağıdaki tavan çalışmamız m2 birim fiyatı üzerinden hesaplanmaz. Standart dışı bir tasarım ve uygulama. Kabala (götürü usülü) dediğimiz ortalama toptan bir fiyat üzerinden pazarlık yapılabilir.

İzmit Asma Tavan Fiyatları

ASMA TAVANIN MALİYETİ NEDİR?

“Alçaltılmış” veya “asma” tavanlar olarak da bilinen asma tavanlar, 50 yılı aşkın süredir kullanılmaktadır. Ancak ticari bir tavan seçimi olarak, hala güçleniyorlar.

Devam eden başarılarının nedenlerinden biri, geniş alanları kaplamak için nispeten düşük maliyetli bir yol sunmalarıdır. Çoğu iç donanımda olduğu gibi maliyet, İzmit Asma Tavan Fiyatları aşağıdakileri içeren bir dizi farklı faktöre bağlı olarak büyük ölçüde değişebilir:

Malzeme seçimi
Herhangi bir özel özellik
Aydınlatma sistemi
Yangına dayanıklılık
Uydurma.

https://www.izmitasmatavan.com/kocaeli-asma-tavan/

İzmit Asma Tavan Fiyatlarını neler etkiler?

Malzeme seçimi: Asma tavan karosu malzemeleri söz konusu olduğunda, giderek artan sayıda seçenek vardır. Seçenekler arasında ahşap ve metal mineral lifler bulunur. Bitişinizi seçerken göreceli maliyet dikkate alınmalıdır. Ancak estetik ve elde etmek istediğiniz genel görünüm gibi diğer faktörleri de tartmanız gerekir.

Özel özellikler: Klima veya güvenlik veya yangın söndürme sistemi için hazırlık yapmanız gerekiyor mu? Tavanlarınızda eğimli, kavisli veya alışılmadık şekilli alanlar var mı? Bunların tümü, artan israf ve montaj süresi nedeniyle genel tavan maliyetini artırabilir.

Aydınlatma sistemi: asma tavanlar, bir dizi farklı aydınlatma sistemiyle çalışmak üzere mükemmel bir şekilde yerleştirilmiştir, bu yüzden hayal gücünüzü serbest bırakın! Bununla birlikte, standart dikdörtgen aydınlatma muhtemelen en ucuz seçeneğiniz olacaktır.

Yangına dayanıklılık: özel yangına dayanıklı tavan karoları, standart bir karo fiyatının üç katına kadar mal olabilir. Bu özellik eyleme geçirilirse, bu ekstra yatırım ilk harcamaya değmekten daha fazla olabilir.

Montaj: Asma tavanınızı monte etmenin en uygun maliyetli yolu muhtemelen bazı uzmanları aramaktır. Etkili olacaklar ve maliyetli hatalar yapma olasılıkları çok daha düşük olacak. Ancak bu, genel tavan maliyetini hesaba katmanız gereken bir maliyettir.
Doğru bir tavan fiyatları nasıl alınır

Çok fazla değişken olduğu göz önüne alındığında, doğru bir fiyat teklifi alabilmeniz için önce tavanlarınızın detaylarını belirtmeniz gerekecektir. Neye ihtiyacınız olduğunu biliyorsanız, bir maliyet almak için birkaç farklı tedarikçiye gitmek oldukça basit olabilir- maliyetlerinin de kurulum dahil olup olmadığını kontrol ettiğinizden emin olun.

İhtiyaç duyduğunuz spesifikasyondan daha az eminseniz, herhangi bir uzman yüklenici size tavsiyede bulunabilmeli ve seçeneklerinizi tartışabilmelidir. Bu, düzenli olarak yaptığımız bir şeydir.

Tüm tavan panelleri eşit oluşturulmadığı için asma tavan fiyatlandırması kafa karıştırıcı olabilir. Tavan döşemelerinin ve panellerin güzelliğinde göründüğünden daha fazlası var. Asma tavan fiyatlandırmasını karşılaştırırken paranızın karşılığını en iyi şekilde almak için aklınızda bulundurmanız gereken bazı ince noktalar.
Asma Tavan Maliyeti Kontrol Listesi

1) Performans özelliklerini kontrol edin- Asma tavan fiyatlarını karşılaştırırken, farklı tavan panelleri için geniş bir ürün yelpazesi keşfedeceksiniz. Tipik olarak, ses engelleme, yangına dayanıklılık ve küf, küf veya sarkma direnci gibi dikkate alınması gereken önemli performans özelliklerine sahip ürünler için ek bir maliyet vardır.

2) Tasarım- Göz kamaştırıcı preslenmiş metal tavan panelleri ve zarif PVC panel tavanlar gibi yüksek stil ürünler, daha yüksek asma tavan fiyatlandırmasına katkıda bulunan ek üretim detaylarına sahiptir. Ancak, bütçeye uygun mineral elyaf tasarımlarda şık seçenekler de mevcuttur. Bu paneller dekoratif desenler, dokular ve hatta pürüzsüz görünümlerle gelir.

Asma tavan fiyat tablomuz şantiye bazındaki yüksek metrajlı işleri kapsar. Sadece alçıpan asma tavan ve bölme duvar malzeme + işçilikleri kapsamaktadır. Yapılması gereken daha 3 farklı malzeme ve işçilik uygulamasını gerektirir. Asma tavan sonrası yapılması gereken alçı sıva işçiliği ve malzemesi, elektrik tesisat işçilik ve malzemeleri (ledler, spotlar), boya badana. Bu uygulamalar, malzemeler ve işçilikler asma tavan fiyatlarımıza dahil değildir.

Projeniz için asma tavan doğru seçim mi?

Asma tavan- aynı zamanda asma tavan veya asma tavan olarak da bilinir- hafif tavan panellerini destekleyen güçlü tellerle yukarıdaki zeminden asılan metal bir ızgaradan oluşur. Ofis binalarına ve diğer ticari binalara yaygın olarak monte edilen asma tavanların, onları donanım veya yenileme projeniz için mükemmel bir seçim haline getiren çeşitli kullanışlı özellikleri vardır.

Asma tavanların faydaları

Asma tavan, kendisi ile ana tavan (yukarıdaki zemin) arasında bir boşluk oluşturarak kanalları, boruları, kabloları ve kabloları gizlemek için mükemmel bir alan oluşturur. Dahası, kolayca çıkarılabilen tavan panelleri sayesinde, tüm bu yardımcı programlara onarım gerektiğinde kolayca erişilebilir.
Asma tavanlar, alçıpan tavanlardan daha iyi ses yalıtımı sağlayarak odadaki gürültüyü azaltmaya yardımcı olur.
Kaliteli tavan panelleri ve döşemeleri yangına dayanıklıdır ve devletin yangın yönetmeliklerine uygundur.

Asma tavan panelleri, ısıtma maliyetlerini düşürmeye yardımcı olabilecek iyi bir yalıtım sağlar.
Modern asma tavanlar neme ve küflenmeye karşı dayanıklı olduğundan mutfak, banyo, soyunma odaları vb. Yerlerde kurulum için uygundur.
Asma tavanlar, çok çeşitli panel tasarımlarında, dokularında ve renklerinde ve kirişler, kirişler, seviye değişiklikleri, özellikli perdeler vb. İçeren çeşitli döşeme ızgaraları ile mevcuttur.

Asma tavan sınırlamaları

Herhangi bir tavan sisteminde olduğu gibi, asma tavanların da birkaç sınırlaması vardır:

Bazı durumlarda, odanın yüksekliğini bir metreye kadar düşürdüklerinden, alçak tavanlı odalar için tavsiye edilmezler.
Asma tavan karoları zamanla sarkabilir ve lekelenebilir ve en iyi şekilde görünmeleri için düzenli bakım gerektirir.
Doğru kurulmazsa, tavan plakaları kayabilir veya en kötü durumda düşebilir.

Binanın yerini değiştirmeyi düşünüyor olabilirsiniz ve yeni bina ya yeni bir asma tavan sistemine ihtiyaç duyacaktır. Veya eski asma tavan su lekeli, eksik veya kırık panellerle çok eski görünüyor. Belki zaten bir asma tavanınız var ve onu yangına dayanıklı bir tavan, akustik olarak üstün bir tavan ile değiştirmek veya ısıtma faturalarından tasarruf etmek için yalıtım özelliklerini iyileştirmek istiyorsunuz. Senaryo ne olursa olsun, muhtemelen buraya, projenizin mali açıdan uygun olup olmadığını görmenizi sağlayacak geçici bir maliyet aramak için geldiniz.

Bugün piyasada yüzlerce farklı tipte tavan döşemesi mevcuttur ve bu nedenle bu makale size yalnızca yaklaşık bir maliyet fikri verebilir. Fiyatı da diğer birçok faktöre bağlı olarak değişir, ancak başlıcaları ülkedeki bir konum ve tavanın boyutu ve tipidir. Belirttiğim gibi başka birçok faktör var, bu yüzden bu makale için zeminin mevcut tavan/alt tavan yüksekliğinin 4000 mm’ye kadar herhangi bir yerde olduğunu, binanın zemin katında, kolay erişim ve park yeri olduğunu varsayacağız. Burada maliyeti öğrenmenize yardımcı olacak bazı bilgilerden bahsetmek isteriz.

İzmit Alçıpan asma tavan fiyatları

İzmit Metal asma tavan fiyatları

İzmit Lay-on oturtmalı metal asma tavan fiyatları

İzmit Lay-in sarkmalı metal asma tavan fiyatları

İzmit Clip-in metal asma tavan fiyatları

İzmit Dekolam board asma tavan fiyatları

İzmit Karolam-Karopan tavan fiyatları

İzmit Taşyünü tavan fiyatları

İzmit Led aydınlatmalı tavan maliyeti

İzmit Lineer tavan fiyatları

İzmit Ahşap tavan fiyatları

0530 816 63 69

Başiskele Laminat Gölcük Parke İzmit Tadilat Dekorasyon

İzmit ve Kocaeli'nin tüm ilçelerinde Komple Ev, Ofis, Villa, Daire, Yazlık tadilat ve dekorasyon işleri. İzmit Boya Badana Alçıpan ve Asma Tavan sistemleri. İzmit Mutfak Dolabı ve Tadilatı İzmit Dekorasyon Kocaeli İzmit Villa Tadilatı işleriniz tek elden yapılmaktadır. Kocaeli genelinde sıfırdan bungalov imalatı yapılmaktadır.

0530 816 63 69

error: Content is protected !!
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?