Gölcük Clip in Asma Tavan

Kocaeli İzmit Tadilat, bina, villa, iş yeri, ofis, ev, daire, mutfak ve banyo tadilat ve dekorasyon işleri

Gölcük Clip in Asma Tavan

Gölcük Clip in Asma Tavan

0530 816 63 69

Gölcük Clip in asma tavan sistemleri Gölcük ve çevresinde Mş asma tavan sistemleri tarafından kaliteli işçilik ve profesyonel ekip ile haftanın 7 günü siz değerli müşterilerimizin Clip-in asma tavan işleri itina ile yapılmaktadır. Gölcük Clip-in asma tavan sistemleri birçok yapı ve noktada uygulanmaktadır.

Gölcük Metal Asma Tavan, Klipin tavan, Clipin asma tavan

Gölcük Clip-in asma tavan sistemlerinin faydaları malzeme yapısı ile uzun ömürlü ve dayanıklıdır, fırın boya özelliği ile uzun ömürlü ve kalıcı renk elde edilmektedir. Gölcük Clip-in asma tavan nem dayanımı diğer tavanlara göre daha çok yüksektir. Gölcük Clip-in asma tavan montajı ve Demontajı kolaydır, tesisata erişimi kolaylaştırır. Sizde 60×60 Clip-in asma tavan, 30×30 Clip-in asma tavan uygulamaları yaptırmak istiyorsanız bizimle ile iletişime geçebilirsiniz.

Gölcük Clip in asma tavan

Gölcük Clip-in asma tavan

Klipin tavan sistemi piyasadaki en yaygın kullanılan klipin tavan sistemlerinden biridir. Ürün, iç ve dış kullanım için gerekli destek çerçevesine sahip, tamamen erişilebilen gizli metal asma tavan sistemi üzerine sabitlenmiş geniş bir kare ve dikdörtgen panel yelpazesine sahiptir. Bunlar, ofisler ve sınıflar için ideal bir seçim haline getiren, aşağı doğru demon te edilebilirliğe sahip ekonomik ve uygun bir sistemdir. Standart clip in asma tavan, galvaniz ve alüminyum tavan plakaların üçgen kesitli omega taşıcıya alttan takılması ile olur. Bu clip in asma tavan de taşıyıcılar gözükmez, sarkmalı ve oturmalı sisteme göre güzel ve sade bir görüntü meydana gelir. Sökülüp takılması kolaydır.

Clip in Metal Tavan Cinsi: Galvanize Çelik ve Alüminyum

Gölcük Clip in Metal Tavan Panelleri

Sonsuz olanaklar ile birlikte klasik tasarım. Basit ve uygun maliyetli ticari metal tavan sistemleri. Yerleştirin / Yerleştirin metal tavan döşemeleri, farklı boyutlarda ve kenar seçeneklerinde klasik standart çözümler sunar ve standart özelliklerle uyumludur. Bu, bir projeye metal tavan eklemek için basit ve ekonomik bir yoldur. 60×60 Clip In Panelleri kare tasarımına sahiptir. Biri sağlam bir tavana ihtiyaç duyduğunda, bu mükemmel bir seçimdir. Girintilerin farklı derinlikleri projeniz için mükemmel bir görünüm sağlayan ince desenler oluşturabilir.

Clipin asma tavan

Clip in Metal Tavanların Kapsamı

Clip in metal asma tavan konstrüksiyonları kamuya ve çeşitli kurumlara (poliklinikler, okullar, oteller, restoranlar, konser salonları, ticari kuruluşlar vb.) Monte edilir. Ayrıca, genellikle endüstriyel işletmelerin binalarının tasarımında kullanılır. Alüminyum elemanlardan yapılan kaplamalar konutlara ve halka açık alanlara kurulur ve çelik paneller, şeritler ve kasetler çoğunlukla endüstriyel, konut ve depo binalarında kullanılır.

Gölcük Clip in asma tavan

Ek olarak, 60×60 ve 60×120 clip in metal tavan alüminyum ürünlerinin neme karşı dayanıklı olduğu ve bu nedenle yüksek nemli alanlara montaj için uygun olduğu unutulmamalıdır. Korozyon koruması olmayan çelik elemanlar korozyona karşı hassastır, bu nedenle sadece normal nem koşullarında kullanılırlar.

0530 816 63 69

Başiskele Laminat Gölcük Parke İzmit Tadilat Dekorasyon

İzmit ve Kocaeli'nin tüm ilçelerinde Komple Ev, Ofis, Villa, Daire, Yazlık tadilat ve dekorasyon işleri. İzmit Boya Badana Alçıpan ve Asma Tavan sistemleri. İzmit Mutfak Dolabı ve Tadilatı İzmit Dekorasyon Kocaeli İzmit Villa Tadilatı işleriniz tek elden yapılmaktadır. Kocaeli genelinde sıfırdan bungalov imalatı yapılmaktadır.

0530 816 63 69

error: Content is protected !!
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?