Gebze Parke Ustası

Kocaeli İzmit Tadilat, bina, villa, iş yeri, ofis, ev, daire, mutfak ve banyo tadilat ve dekorasyon işleri

Gebze Parke Ustası

Gebze Parke Ustası

0530 816 63 69

Gebze Parke Ustası ihtiyaçlarınız için lütfen telefon numaramızdan bizimle iletişime geçiniz.

Laminant Ustası Ne Demek?

Ev, restoran ya da mağaza gibi mekanların zeminine laminant uygulaması yapan kişiye laminant ustası denir. Laminant kesme, birleştirme ve alan ölçüsü alma gibi konularda yetkindir.

Laminant ustası, daha çok kapalı mekanlarda kullanılan ve hem estetik görüntü hem de konfor için yapılan laminant parke döşemesini uygulayan kişidir. Laminant parke ustası, işini yaparken estetik kaygılar gütmek durumundadır. Parkelerin zemine sağlam bir şekilde döşenmesinin yanı sıra parke üzerinde desenler varsa bunların uyumlu olmasına özellikle dikkat eder.

LAMİNAT PARKENİN AVANTAJLARI

Üzerinde ayakkabı ile yürünebilir.
Çizilmez, ezilmez ev ve büro mobilyalarına karşı dayanıklıdır.
Darbelere dayanıklıdır.
Leke tutmaz.
Rengi solmaz,güneş ışığından etkilenmez.
Anti-statiktir
Anti alerjiktir.
Evde kullanılan kimyasallara karşı dayanıklıdır.
Kolay temizlenir.
Sigara,puro ateşinden etkilenmez.
Yerden ısıtmalı sistemlerde güvenle kullanılabilir.
Yüzer sistem bir döşeme malzemesidir.
Kolay monte edilir, aynı anda kullnıma hazırdır.
Bakımı çok kolaydır,elektrik süpürgesiyle süpürülüp, nemli bezle silinir.
Sistre cila gerektirmez.

LAMİNAT PARKE TEMİZLİĞİ

Laminat parke yüzeyini kirlerden temizlemeden önce yapmanız gereken; laminat parke yüzeyindeki hacimce büyük tozların veya sert pisliklerin elektrikli süpürgeyle veya el süpürgesiyle laminat parke yüzeyine zarar vermeden temizlenmesidir.
Daha sonra laminat parke temizliğinde yüzeye kesinlikle çamaşır suyu ve benzeri ürünler kullanmayınız. Hafif nemli bir bez ile yüzeye zarar verilemden silinir ve silme işleminin hemen sonrasında kuru bir bezle laminat parke yüzeyi nemli kalmayacak şekilde silinir.Laminat parkenizi nemli bırakmamaya çok özen gösteriniz. Bunun haricinde laminat parke için özel temizlik losyonu satın almışsanız, üzerinde yazan talimatlara harfiyen uyarak temizlik işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

LAMİNAT PARKEDE RENK SEÇİMİ

Laminat parke seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli hususlardan biride dekorasyonunuzla olan uyumudur.Bunun için yapmanız gereken size müşteri temsilcimizle iletişime geçerek dekorunuza Örn:Duvar boyanıza, duvar kağıdına mobilyanıza, ve zevkinize uyumlu rengi seçeriz.

0530 816 63 69

Başiskele Laminat Gölcük Parke İzmit Tadilat Dekorasyon

İzmit ve Kocaeli'nin tüm ilçelerinde Komple Ev, Ofis, Villa, Daire, Yazlık tadilat ve dekorasyon işleri. İzmit Boya Badana Alçıpan ve Asma Tavan sistemleri. İzmit Mutfak Dolabı ve Tadilatı İzmit Dekorasyon Kocaeli İzmit Villa Tadilatı işleriniz tek elden yapılmaktadır. Kocaeli genelinde sıfırdan bungalov imalatı yapılmaktadır.

0530 816 63 69

error: Content is protected !!
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?