Bekirpaşa Alçıpan

Kocaeli İzmit Tadilat, bina, villa, iş yeri, ofis, ev, daire, mutfak ve banyo tadilat ve dekorasyon işleri

Bekirpaşa Alçıpan

İzmit Asma Tavan

0539 433 84 48

İzmit Bekirpaşa Alçıpan Asma Tavan Boyacı Ustası Alçıpan Asma Tavan Kullanım Avantajları

Son yıllarda tavan dekorasyonunda kullanılan açıpan asma tavan, son dönemde daha da modernleşerek evleri süslemeye başladı. Alçıpan, alçı olup iki yüzü karton kaplama olan bir dekorasyon ve yapı malzemesidir.

Genelde iç duvarlarda kullanılır. Alçıpan ile asma tavan, oda bölme, kuru duvar ve kuru yer döşeme uygulamaları yapılabilir. İstenilen boyutta ve şekilde alçıpan üretilebilmektedir. Evinizin şekline ve yapısına göre istediğiniz ölçüde yaptırabilirsiniz. Alçıpan ekonomik bir malzeme olduğu için çok alanda kullanılmaktadır. Son dönemde tavanlara uygulanarak yapılan alçıpan asma tavalar ile evlere modern bir hava katılmaktadır. Alçıpan asma tavan ile istenilen aydınlatma tasarımı yapılabilir. Böylece eviniz modern ve farklı bir görünüm İzmit ır.

Eski model düz ve kartonpiyer ile kaplı tavanlar artık modasını kaybetti. Demode bir görünüme neden olan bu tavanların yerini artık İzmit alçıpan asma tavan ustası Açıpan asma tavan, istenilen ölçü ve modelde yapılabilmesi ile her eve uygun hale gelebiliyor. Ayrıca aydınlatma dekorasyonuna en güzel zemini hazırlayan bu yeni dönem tavanlar, hanımların son dönem gözdeleri arasında. Ayrıca alçıpan tavan kullanımı olan odalarda aydınlanma için dönen tesisat gözükmez ve estetiği bozmaz.

Bekirpaşa Alçıpan

İzmit Alçıpancı ustası Kullanılan alçıpanın türüne göre yangına dayanıklı üretilebilir. Bu şekilde tesisatta çıkabilecek aksaklıklara karşı güvende olursunuz. Ses yalıtımı sağlama özelliği ile oda bölme işleri için rahatlıkla kullanılabilir. Ekonomik ve kolay monte edilebilir bir malzemedir. Alçıpan asma tavanlar ses yalıtımı ve yankıyı önleyici özelliği ile odanızda konfor sağlar. Evinde fark yaratmak isteyenler için alçıpan asma tavan uygulamalarını incelemek işlerine yarayacaktır.

Bekirpaşa Alçıpan Asma Tavan Montajı

Eğer evinize yeni bir soluk getirecek İzmit alçıpancı asma tavanlardan yaptırmak istiyorsanız, işini iyi yapan bir usta ile görüşün. Odanızın şekline ve ölçülerine uygun olarak istediğiniz desen ve çeşitte alçıpan asma tavanı size yapacak ve montajını gerçekleştirecektir. Öncelikle kılavuz montaj çizgileri ile yeri belirlenir ve daha sonra tavanın montajı yapılmaya başlanır. Eviniz inşaat halinde ise müteahhitinizden uygulama yaptıracağınız odanın ölçülerini mimari çizimden alarak size iletmesini isteyebilirsiniz. Bu ölçülere göre üretilen alçıpan asma tavan, sizin için daha uygun ve tam ölçüleri ile evinize gelecektir.

İzmit Alçıpan asma tavan tek bir parça halinde üretilmez. Parçalar halinde gelecek olan ürün montaj sırasında birleştirilecektir. Son olarak birleştirilen parçaların arası doldurularak, iş boya ustasına bırakılacaktır. İstediğiniz renkte boyatarak, tam zevkinize göre bir asma tavan yaptırabilirsiniz. Alçıpan asma tavan, kolay işlenen yapısı ile her çeşit uygulamada kolaylık sağlayacaktır.İnşaat halindeki bir evde montaj daha kolay olacaktır. Eğer böyle bir dekorasyon isteyiniz varsa evinize taşınmadan yaptırmanız sizin için daha uygun olacaktır. Evinizde eşyalarınız varken ve aktif bir yaşam sürülüyorken bu işlemin yapılması daha zordur. Anadoluya çıkacak toz ve kirden eşyalarınız etkilenebilir. Sonrasında yapılacak temizlik ise sizin zorlu bir süreç olacaktır.

Bekirpaşa Alçıpan Asma Tavan Modelleri

Alçıpan Ustası aranıyor Alçıpan asma tavanların birçok modeli vardır. Hayal gücünün tüm uygulamalarına açık olan bu tavanlar, kullanıcı isteklerine göre şekillenebilir. En çok tercih edilen türü kenarları düz olan Anadolu kısmı desenlerle süslenen alçıpan asma tavanlardır. Odanın büyüklüğü ve imkanlarına göre istenilen şekil verilebilir. Ayrıca aydınlatma döşenecekse istenilen aydınlatmaya göre de ekler yapılabilir. Her odaya farklı alçıpan asma tavan uygulaması yapılabilir. Çocuk odalarına daha eğlenceli ve yaratıcı tasarımlar ile renk katılabilir. Misafir odaları için daha gösterişli ve şık seçimler ile gergi tavan ekleyerek dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.ek dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. İzmit genelinde alçı boya İzmit boyacı ustası işleriniz için bizi arayabilirsiniz.

Bekirpaşa Asma Tavan evlerin, iş yerlerinin ve toplantı alanlarının, alışveriş merkezlerinin ve daha pek çok farklı alanın vazgeçilmez tercihlerinden birisi olan asma tavanlar günümüzde her geçen yıl çok daha büyük bir değişim geçirerek teknoloji ile bütünleşik bir vaziyette yenilenmeye devam etmektedir. Bir mekan için tavan bölümü oldukça önemlidir, çünkü tavan mekanın algılanmasındaki en önemli baş aktörler arasında yerini alır.

Mekanın algılanmasında dinamik bir etkin role sahip olan tavanlar şık ve gösterişli olması halinde çok büyük avantajları da beraberinde getirecektir. Tavan mekanın diğer tüm bölümleri ile kıyaslandığı zaman en çok yer kaplayan alan olduğunu söylemek mümkündür. Oldukça büyük ve düz bir zemine sahip olması gösteriş ve şekil üzerinde de büyük bir avantaj anlamına gelmektedir. Tavan tasarımı farklı amaç ve estetik kaygılar güdülerek şık bir şekilde yapılmaktadır.

İzmit Alçıpan

Bekirpaşa Asma tavan sistemlerinde müşterilerin ve firma sahibinin beklentileri göz önüne alınarak farklı estetik kaygılar güdülerek şık bir tasarım oluşturulabilir. Böylece mekanlar çok daha hareketli ve renkli bir görünüme sahip olacaktır. Asma tavan modelleri ve çeşitleri gün geçtikçe artmaktadır. Kaya Panel olarak birçok asma tavan modelleri ve çeşitlerinin imalatını yapıyoruz. Asma tavan fiyatları konusunda firmalarımıza en uygun fiyat politikamızla hizmet veriyoruz. İzmit Asma Tavan

İzmit Asma Tavan

Asma tavan her alana doğal görünüm kazandırarak farklı ışık, aydınlatma seçenekleri ile evinize, iş yerinize ferah bir ortam sağlayacaktır. Kısaca, asma tavan modern, ferah, şık ve kaliteli döşenmiş mekanların en önemli detaylarıdır. Siz değerli müşterilerimizin zevk ve isteklerine göre çeşitli desen ve renklerle asma tavan modelleri tasarlıyoruz. Asma tavan işçiliğinde değişik renk ve desenlerle kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlarla sizlere bu hizmeti veriyoruz.

Günümüzün modern yapılarındaki tesisatları gizlemek, mekan içindeki sesleri azaltmak, ısı yalıtımı yaparak ekonomik katkıda bulunması asma tavanın en çok tercih edilme sebepleridir. Asma tavan satan yerler arıyorsanız doğru adrestesiniz. Kaya Panel asma tavan ters tavan, alüminyum asma tavan, banyo asma tavan, asma tavan aparatları, labirent tavan paneli, tavan dekorasyon malzemeleri, asma tavan askı aparatları ve asma tavan bileşenleri TS EN 13964 TSE standartları çerçevesinde üretilmektedir. Asma tavan yapan firmalar arıyorsanız doğru adrestesiniz. Kaya Panel olarak üretimini yaptığımız ürünlerin uygulamasını da yapmaktayız.

Bekirpaşa Tavan sistemlerinde yer alan pek çok tesisat unsurunu ortadan kaldırmak, yangın dedektörleri, aydınlatma sistemlerini monte ederek çok daha mekan içinde çok daha şık bir görünüm kazandırmak asma tavan sistemlerinin en temel kaygılarından birisidir. Mekan içindeki akustik koşulları yerine getirmek ve bunların yanı sıra taleplere göre modern ve şık asma tavan sistemini monte etmek her zaman mekan içindeki havayı doğrudan değiştirecektir.

izmit dekorasyon

Bekirpaşa Asma tavan sistemleri aydınlatma sistemleri üzerinde de büyük bir avantaj sağlamaktadır. Çünkü asma tavan içine gömülü halde bulunan aydınlatma sistemleri mekanın aydınlatmasını çok daha kolay şekilde yapabilmektedir. Bu durum asma tavan sistemleri kullanılırlığını daha da ön plana çıkarmaktadır. Asma tavan sistemlerinin ortaya çıkardığı gerek akustik gerekse aydınlatma üzerindeki başarıları ile çalışanlar üzerinde çok daha olumlu etkileri olmaktadır. Çalışanlar daha az stres ile çalışarak bulundukları mekanlardaki verimi artmaktadır. Bu da iş performansı anlamına gelmekte ve bireyler daha fazla verim göstermektedir.

Bulunduğu ortama kolay şekilde entegre olabilen asma tavan sistemleri çağdaş mimarinin işlevsellik arayışını kolay şekilde karşılarken aynı zamanda bireylerin kullanımını daha da kolay ve pratik bir hale getirmektedir. Her zaman en iyi ürünü elde etmek, çalışma ortamını ve koşullarını iyileştirmek isteyen kişiler için asma tavan sistemleri kısa zaman içinde büyük verim alınmasını sağlamaktadır. Böylece gerek iş verenler gerekse bireysel çalışma ortamı oluşturmak isteyenler için asma tavan sistemleri her zevke uygun şekilde tasarlanan özel tasarım ürünlerinden birisidir. Sizler de evlerinize, ofisinize ve iş yerlerinize farklı bir hava kazandırmak çalışanların verimini arttırmak ve profesyonel anlamda daha kurumsal bir görünüm elde etmek istiyorsanız asma tavan sistemleri ile bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Bekirpaşa Asma Tavan Modelleri

Metal Asma Tavan Sistemleri

60*60 Clip-in Asma Tavan

60×60 Lay-on Oturtmalı Asma Tavan

60×60 Lay-in Sarkmalı Asma Tavan

30×30 Clip-in Asma Tavan

30×30 Lay-in Sarkmalı Asma Tavan

30×30 Lay-on Oturmalı Asma Tavan

Ahşap Asma Tavan Sistemleri

Akustik Ahşap Asma Tavan Sistemleri

Karopan Asma Tavan Sistemleri

60×60 Dünya Küre Desen Karopan 238 Model

60×60 Düz Desen Karopan 605 Model

Taşyünü Asma Tavan Sistemleri

60×60 Taşyünü Asma Tavan 15 mm Armstrong Cortega

60×60 Taşyünü Asma Tavan 12 mm Armstrong Bajkal

60×60 Taşyünü Asma Tavan 10 mm Armstrong Aleria

Petek Asma tavan Hücresel Tavan
Mesh Genişletilmiş Metal Asma Tavan
Plastik Pvc Asma Tavan Sistemleri
Alçıpan Tavan profil Sistemleri
Asma Tavan Aksesuar
Asma Tavan Taşıyıcı sistemleri
Alçıpan Akustik Asma Tavan Sistemleri
Çatı Ve İzolasyon Sistem Ürünleri
Deko Tavan Dekoratif Asma Tavan
Alçıpan Akustik Duvar Kaplama Sistemleri
Alçıpanlı Müdahale Kapak Sistemleri
Menfez Havalandırma Sistemleri
Alüminyum Baffle Lineer Asma Tavan
Ahşap Baffle Asma Tavan
Ahşap Akustik Duvar Kaplama
Lamel 285 Asma Tavan
Panel 85 Asma Tavan
Panel 200 Asma Tavan Kanopi Altı
Asma Tavan Havalandırma Menfezi

 

Asma Tavan Özelikleri

Metal Asma Tavan: Metal plakalardan oluşan tüm sistemi demonte olan ve bu yüzden temizliği çok basit olan asma tavan çeşididir.

Karolam Asma Tavan: Ses yalıtımı, nem ve ışığa karşı dayanıklı olması ayrıca temizlenmesi kolay olduğu için tercih edilen asma tavan türüdür.

Taşyünü Asma Tavan: Ateşe dayanıklılık, ses yalıtım özelliğine sahip, taşınabilir, ışığı yansıtan, ısıyı dengeleyen, sağlığı tehdit etmeyen, gerektiği zaman sizlerin tercihine göre boyanabilen asma tavan türüdür.

Mesh Genişletilmiş Metal Tavan: Işık ve hava geçirgenliği olan sınırsız renk seçenekleri ile tercih edebileceğiniz asma tavan çeşididir. Kırılma yapmayan, eğilip bükülebilen yapısı ile estetik açıdan sınır tanımayan ve optimum ışık düzeyi elde edilebilen asma tavandır.

Ahşap Tavan Sistemi: Doğal görünümü tercih edenlerin en doğru seçimi olan ahşap tavan sistemi evinizi doğallık, sıcaklık ve estetik bakımından yaşanır kılar. Rahat ve konforlu mekanlar istiyorsanız ahşap asma tavan tam size göre…

Plastik PVC Asma Tavan: Bakım gerektirmeyen, uzun ömürlü ve ekonomik olması nedeniyle en çok tercih edilen asma tavan sistemidir. Hafif olduğu için binaya hiç bir olumsuz etkisi yoktur. Nemli yerlerden etkilenmez ve antibakteriyel özelliği vardır. Sıcak ve soğuktan etkilenmeyen, hijyenik, ses ve ısı yalıtımı sağlayan asma tavandır.

Alçıpan Asma Tavan: Açıkta kalan ve kötü görüntüye sebep olan tesisatların saklanmasını sağlayan tavandır. Yangına dayanıklılık, ses yalıtım özelliğine sahip, ayrıca kolay ve hızlı bir şekilde uygulanabilirliği nedeniyle yaygın olarak kullanılmaktadır.

Bekirpaşa Alçıpan, Bekirpaşa Asma Tavan, Bekirpaşa Asmatavan, izmit asma tavan, izmit Bekirpaşa Alçıpan, kocaeli Bekirpaşa Asma tavan, Bekirpaşa Alçıpan ustası, Bekirpaşa Alçıpan fiyatları, Bekirpaşa Alçıpan Yapan yerler

0539 433 84 48

Kocaeli Tadilat Dekorasyon

İzmit ve Kocaeli'nin tüm ilçelerinde Banyo Tadilatı Komple Ev, Ofis, Villa, Daire, Yazlık tadilat ve dekorasyon işleri. İzmit Boya Badana Alçıpan ve Asma Tavan sistemleri. İzmit Mutfak Dolabı ve Tadilatı İzmit Dekorasyon Kocaeli İzmit Villa Tadilatı işleriniz tek elden yapılmaktadır.

0539 433 84 48

error: Content is protected !!
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?